top of page
  • Yeşim Ateşçi Keleş

Wild Woman Academy - Ateşi Canlandırmak


Merhaba Tatlım,

Sana bu hafta sonu katıldığım Ateşi Canlandırmak Eğitiminden bahsetmek istiyorum.

Vahşi Kadın Eğitimleri ne zamandır merak ettiğim ve katılmak istediğim eğitimlerdi. Çünkü doğa bana her zaman inanılmaz ilham veriyor ve doğal güdülerimle ve vahşi özümle daha çok nasıl yaşayabilirim merak ediyordum.

Uzun yıllardır kişisel gelişim ile ilgileniyorum ve bildiğiniz üzerine Kendini Sevme Sanatı Eğitimini yarattım ve eğitimlerini veriyorum fakat bugüne kadar feminen ve maskülen özlerle ilgili bir araştırmam ya da eğitimim olmamıştı. "Ateşi Canlandırmak" eğitimi bu konulara giriş yapmam için harika bir deneyim oldu benim için. Yaratıcılık potansiyelimi arttırmak için duygularım ve bedenimle nasıl daha çok temasta kalabilirim, içimdeki yaratıcılık ateşini nasıl körükleyebilirim konularında bu iki günde bir çok pratik uygulama fırsatım oldu.

Bu eğitimin benim için çok önemli bir deneyimi oldu, o da şu: Bir kaç yıl önce Marianne Williamson'ın "Birinin karanlık tarafını görmeden onun gerçekten kim olduğunu bilemeyiz. Birinin karanlık tarafını affetmeden sevginin ne oluğunu bilemeyiz," sözünü okuduğumda çok etkilenmiştim. Fakat hayatımda affetmediğim bir konu olmamasına rağmen ve karşımdaki insanların karanlık taraflarını da görmeme rağmen kendi karanlık tarafıma (gölgeme) nasıl dokunabileceğimi tam olarak bilemiyordum ya da ondan uzak duruyordum. Eğitime başladığımız ilk anlarda ben karanlık tarafıma dokunmak istediğimi söylediğimde bir an için kendi kulağıma bile çok iddialı gelse de niyetim buydu. İki gün boyunca kendimle ilgili daha önce keşfetmediğim şeyler keşfettim ve daha öncesinde bilmediğim o yere, gölgeme dokundum. İnanılmaz bir deneyimdi ve gölgemin benim potansiyelim olabileceği gerçeğini gördüm.

Bu yaz da Karanlığın Bilgeliği inizvasına katılacağım için çok heyecanlıyım, sevgili Didem aşk dolu yüreği ile harika içeriği olan dopdolu bir program hazırlamış. Heyecanla bekliyorum. Her kadının yaratıcılığını hayata aktarması, feminen özü ile iletişime geçmesi ve ateşini canlandırması için bu ve diğer Vahşi Kadın Akademisi eğitimlerini ve inzivalarını tüm kalbimle tavsiye ediyorum.

Bir sonraki eğitimlerin tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz. Dişil ve Erilin buluşmasına gelin beraber katılalım.

Dişil ile Eril'in Buluşması 27-28 Mayıs https://www.facebook.com/events/226337651183334/?ti=icl

Karanlığın Bilgeliği 5-10 Temmuz https://www.facebook.com/events/264713737315892/?ti=icl

Karanlığın Bilgeliği 2-7 Ağustos https://www.facebook.com/events/264713737315892/?ti=icl

Seni seviyorum, kendini sev,

Yeşim

329 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ONUR

bottom of page